CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Warszawa
14.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

OPEN Kobiety Mężczyźni Wyniki zawodników zapisanych na wydarzenie
Miejsce Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub Wynik
1 30 Jutkiewicz Marcin 1980 obieganiu.pl 00:19:09
2 27 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team 00:19:14
3 59 Wojewódzki Marcin 1993 WOJEWÓDZCY TEAM 00:19:19
4 44 Pluszka Adam 1976 Vege Runners 00:19:24
5 20 Waszczak Bartosz 1987 00:19:24
6 73 Siegieda Michał 1989 Adidas Runners 00:20:26
7 81 Paraszka Łukasz 1987 MinionsSpeedTeam 00:20:31
8 38 Zając Wacław 1972 Team Parszczyńskich 00:20:40
9 39 Matuszewski Łukasz 1986 SBRT Warszawa 00:20:57
10 74 Ciok Przemysław 1980 Biegnij z ProService 00:21:26
11 86 Wawrzyniak Damian 1993 00:22:06
12 25 Kuźniarski Paweł 1982 T-Mobile Sport Team 00:22:10
13 76 Falba Zbigniew 1972 MetLife Run 00:22:26
14 90 Olzacki Piotr 1987 00:22:28
15 34 Rąbalski Marcin 1985 Adidas Runners Warsaw 00:22:38
16 24 Bechta Damian 1993 Adidas Runners Warsaw 00:23:04
17 78 Dudek Bartłomiej 1982 12tri.pl 00:23:06
18 32 Bareja Leszek 1970 Smile and Run team 00:23:15
19 89 Bartnik Rafał 1979 Zabiegany Wołomin 00:23:58
20 83 Leśniewicz Danuta 1985 MinionsSpeedTeam 00:24:05
21 26 Kluj Bogusław 1958 Biegam dla Sandry i Roberta 00:24:30
22 79 Hulanicki Andrzej 1958 Goggle Team 00:25:41
23 84 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW 1971 Pasłęka Team 00:25:44
24 36 Winnicka Edyta 1988 adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki 00:26:10
25 17 Waszczak Agata 1989 00:26:22
26 75 Markowska Oktawia 1979 KS STASZEWSCY 00:26:38
27 53 Tylman Radosław 1989 StepStone Runners 00:26:42
28 45 Jędrachowicz Agnieszka 1983 00:27:42
29 87 Legan Martyna 1992 Kuźnia Triathlonu 00:27:51
30 40 Kroszka Beata 1971 KS Staszewscy 00:28:11
31 29 Zawadzka Magdalena 1981 AKS Polonia Warszawa 00:28:16
32 58 Stańczuk Wojciech 1977 Grupa Biegowa CHTMO 00:28:17
33 43 Lewandowska (Regus) Anna 1982 00:28:17
34 16 Wnorowska Magdalena 1977 NWST 00:28:25
35 54 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 00:28:46
36 50 Bardadyn Ula 1978 00:28:49
37 80 Hulanicka Irina 1956 Goggle PAE 00:29:00
38 31 Gawlik Arkadiusz 1974 Biegam Na Tarchominie 00:29:04
39 42 Ostaszewski Marek 1984 00:29:12
40 55 Ostaszewski Wojciech 1980 Werkus Runners 00:29:15
41 41 KACZOR Renata 1970 1970 00:29:26
42 51 Bohusz-Rubaszewska Ewa 1955 00:29:44
43 28 Sierzputowska Ewa 1966 00:29:55
44 52 Rubaszewski Paweł 1961 00:30:10
45 72 Siwy-Hudowska Anna 1977 00:31:59
46 46 Chmielewska Izabela 1983 00:32:43
47 19 Piotrowska Agnieszka 1997 00:33:18
48 88 Lisowski Piotr 1978 Biegnij z ProService 00:33:52
49 21 Piotrowska Dorota 1965 00:34:05
50 18 Piotrowska Anna 1970 00:34:05
51 23 Zasłonka Justyna 1991 00:35:09
52 56 Dymel Andrzej 1952 MARKOWI BIEGACZE 00:35:09
53 22 ZASŁONKA PAWEŁ 1989 00:35:23
54 82 Jurkowska Irena 1949 00:40:50
55 77 Graczyk Roman 1973 00:41:20
56 33 Steć Adrianna 1988 Adidas Runners Warsaw 00:42:59
57 71 Wojewódzka Dorota 1965 WOJEWÓDZCY TEAM 00:46:44