CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Poznań
20.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

Kobiety Mężczyźni Wyniki zawodników zapisanych na wydarzenie
Miejsce Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub Wynik
1 51 Goleniewski Mateusz 1992 CITY TRAIL Team 00:15:57
2 61 Wacko Marcin 1985 Zoffee Team 00:16:34
3 8 Grabiński Wojciech 1994 gRUNwald team Poznań / City Trail Team 00:16:58
4 48 Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku 00:17:20
5 66 Domański Łukasz 1981 00:17:49
6 69 Stachowiak Łukasz 1986 STR Poznań 00:18:26
7 3 Myślak Piotr 1990 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega 00:18:28
8 6 Gacki Robert 1984 STR Poznań 00:19:05
9 41 Hadam Michał 1977 KB Maniac Poznań 00:19:52
10 71 Jaraszkiewicz Hanna 1986 Fehlau Run Team 00:19:59
11 28 Tomczak Krystian 1992 00:20:04
12 81 Sobczyńska Magdalena 1991 #teambiegiwlkp 00:20:38
13 60 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia 00:20:46
14 65 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel 00:20:57
15 64 Zajkowski Marcin 1979 00:21:30
16 57 Zabłocki Tomek 1988 00:21:34
17 18 Jankowski Maciej 1991 00:21:54
18 16 Ruskowiak Aleksander 1985 mr. OLO 00:21:55
19 59 Iwanek Przemysław 1988 00:22:02
20 23 Śledź Mikołaj 1996 00:22:41
21 4 Bajerlein Joanna 1988 CITY TRAIL Team 00:22:54
22 46 Karasiak Dominika 1997 00:22:58
23 44 Foksowicz Wojciech 1979 00:23:26
24 47 Dylewski Andrzej 1961 00:24:45
25 68 Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team 00:24:58
26 22 Blachowski Wojciech 1996 00:25:16
27 63 Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM 00:25:20
28 55 Jarosz Tomasz 1970 YAROSH TEAM 00:26:06
29 37 TARGOŃSKI Sławomir 1980 00:26:23
30 39 Paszkiewicz-Żak Monika 1992 00:27:22
31 62 Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN 00:27:28
32 36 Rydzewska Ela 1980 Ohana 00:27:55
33 25 Dobrowolski Łukasz 1991 00:30:24
34 76 Pietrzyk Marta 1994 00:31:02
35 27 HLIWA Damian 1992 re.new 00:31:11
36 35 Rydzewska Marta 1986 Ohana 00:31:16
37 42 Mileska Joanna 1985 00:31:27
38 33 Piasta Bartosz 1986 00:31:32
39 32 Wojs Katarzyna 1986 00:32:16
40 30 Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 00:32:47
41 67 K Kamil 1977 może i powoli ale za to byle jak 00:32:50
42 70 Rybacki Janusz 1973 231GO 00:32:51
43 26 Szmańda Barbara 1955 00:35:11
44 49 Gawarecki Tomasz 1977 00:35:16
45 53 Nadolińska Monika 1982 Moniutek 00:35:41
46 19 Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners 00:35:46
47 82 Sziwa Danka 1957 00:36:02
48 58 Kopieniak Agnieszka 1980 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 00:36:21