CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Katowice
22.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

Kobiety Mężczyźni Wyniki zawodników zapisanych na wydarzenie
Miejsce Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub Wynik
1 7 Kuciński Benjamin 1982 CoJaBiegne.PL / NewBalance 00:19:18
2 131 Manjura Tomasz 1994 CSC Adventure Academy 00:19:32
3 132 Kędzior Dariusz 1974 Biegowa Kuźnia 00:22:20
4 95 Bruzda Piotr 1972 Biegowa Kuźnia 00:22:27
5 100 Kowal Tomasz 1976 Biegowa Kuźnia 00:22:38
6 2 Kaszuba Łukasz 1976 #czeladzbiega 00:22:45
7 18 Stodolski Mateudz 1984 Biegowa Kuźnia 00:22:51
8 32 Jaros Wojciech 1996 00:22:55
9 97 karolewski mariusz 1970 Biegowa Kuźnia 00:23:02
10 113 Haładus Marcin 1981 Wolniej się nie da 00:24:19
11 77 Klejszta Grzegorz 1974 #czeladzbiega 00:25:06
12 57 Stachańczyk Dariusz 1975 00:25:18
13 20 Mutwil Oliwia 1997 00:25:20
14 23 Trocki Tomasz 1973 #biegambolubię 00:25:29
15 54 Pinkawa Grzegorz 1979 GISZOWIEC BIEGA RAZEM 00:25:42
16 41 Pasoń Dariusz 1968 Żółwikersi 00:25:49
17 35 Kowal Leszek 1966 00:25:49
18 87 Niedziela Kamil 1990 Biegowa Kuźnia 00:26:15
19 72 Nowak Łukasz 1986 #czeladzbiega 00:26:47
20 12 Piórkowski Krzysztof 1994 Biegowa Kuźnia 00:26:47
21 102 Rynk Agata 1987 Biegowa Kuźnia 00:26:47
22 39 Dudek Donata 1982 Never Too Late / UKS Orzeł Katowice 00:26:59
23 92 Bruzda Joanna 1977 Biegowa Kużnia 00:27:11
24 3 Mordziołek Katarzyna 1975 Biegowa Kuźnia 00:27:45
25 69 Krupa-Szczęsny Izabela 1973 #czeladzbiega 00:27:46
26 4 Szymańska Dominika 1996 BIEGOWA KUZNIA 00:28:19
27 21 Mutwil Teresa 1974 00:28:37
28 125 Sobierajski Kacper 1996 00:28:57
29 96 Kuna Katarzyna 1980 Biegowa Kuźnia 00:29:48
30 30 Malik Joanna 1979 Neti Team 00:30:13
31 65 Gliwicka-Wojdakowska Aneta 1990 00:30:21
32 6 Nowak Natalia 1986 Biegowa Kuźnia 00:30:22
33 28 Werkowski Marek 1970 00:30:43
34 38 Marek Franciszek 1982 Energoprojekt-Katowice 00:30:48
35 66 Popczyk Magdalena 1992 Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil 00:31:00
36 51 Pająk Marcin 1975 GISZOWIEC BIEGA RAZEM 00:31:37
37 133 Krzywicki Piotr 1974 00:31:44
38 53 Nowak Łukasz 1978 PORAŻENI SPORTEM 00:31:46
39 27 Stompel Ewelina 1990 00:31:49
40 86 Sibielak Tomasz 1977 Kuźnia Biegowa 00:31:55
41 60 Kluczyńska Honorata 1975 00:32:19
42 40 Pająk Anna 1978 GISZOWIEC BIEGA RAZEM 00:33:37
43 67 Hojnca Adam 1972 parkrun Katowice 00:33:41
44 26 Rybak Remigiusz 1985 00:33:42
45 58 Pożarski Jakub 1988 00:33:59
46 52 Nowak Monika 1976 GISZOWIEC BIEGA RAZEM 00:33:59
47 55 Drożdż Kinga 1984 GISZOWIEC BIEGA RAZEM 00:34:38
48 59 Rachocka Sabina 1988 00:34:50
49 13 Pawlik-Niedziela Sandra 1989 Biegowa kuźnia 00:35:02
50 56 Stachańczyk Monika 1977 00:35:08
51 91 Pośpiech Anna 1985 Biegowa KUŹNIA 00:35:21
52 24 Hermasz Monika 1988 00:36:51
53 19 Dyla Małgorzata 1983 00:40:00
54 37 Kawulak Kazimierz 1963 kb mckis Jaworzno 00:40:00
55 1 Kaszuba Katarzyna 1977 #czeladzbiega 00:41:13