CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Własna Trasa
13.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

Kobiety Mężczyźni Wyniki zawodników zapisanych na wydarzenie
L.p. Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub Wynik
1 398 Abramczyk Marcin 1977 YTT/ KKC 00:22:53
2 204 Abramik Maria 1973 00:36:49
3 135 Adamczyk Tomasz 1987 00:26:55
4 552 Andryszczak Agnieszka 1979 00:42:30
5 507 Antosik Nataniel 1999 00:32:29
6 281 Aptowicz Damian 1994 00:32:58
7 233 Armacińska Edyta 1990 00:32:23
8 589 Astukiewicz Agnieszka 1968 00:31:50
9 590 Astukiewicz Tomasz 1970 00:31:50
10 594 Augustynowicz Marta 1994 00:37:19
11 98 BRODA ANETA 1978 GRUPA DBK SOSNOWIEC 00:43:48
12 489 Babkiewicz Szymon 1982 Lubelski Biegacz Team 00:22:28
13 285 Bajorek Jacek 1975 Markowi Biegacze 00:32:47
14 37 Bakalarska Mariola 1968 Warsaw Run Club 00:28:06
15 201 Banach Andrzej 1989 Pisz-Olsztyn 00:31:04
16 32 Barczak Sylwia 1984 Stay Insane / Perfect Runner Lublin 00:44:27
17 620 Bartczak Magdalena 1991 00:45:29
18 170 Bartyś-Rzedzicka Ewelina 1985 00:34:39
19 496 Basiaga Szymon 1973 00:28:00
20 324 Basiaga Mikołaj 2001 00:29:14
21 322 Bazylewicz Paweł 1969 Trochę Się Biega 00:46:42
22 255 Bednarkiewicz Jakub 1990 00:27:46
23 431 Bednarska Jolanta 1984 00:21:00
24 157 Bejgier Edmund 1968 Biegam z Dębami Osielsko 00:27:59
25 68 Berkowska Marzena 1076 Positive Nordic Walking Team 01:14:49
26 505 Białousz Izabela 1978 Pszczółkowski Team 00:26:55
27 42 Bielak Tomasz 1989 00:20:33
28 701 Bielecka Monika 1978 TupTup Team 00:53:05
29 592 Biniakowski Dominik 1998 AMAZON AFE TEAM 01:04:50
30 550 Biskupska Ewa 1981 FordonRun 00:29:08
31 307 Bloch Maciej 1987 Accenture 00:58:21
32 487 Bobrowska Kinga 1995 wkurw_team 00:38:08
33 386 Bogusz Damian 1985 00:34:08
34 510 Borkowski Jacek 1980 00:24:32
35 643 Bronowicka Anna 1980 00:34:58
36 375 Brownell Julia 1980 Chupacabra 00:55:22
37 179 Brownell Mackland 1981 Chupacabras 00:30:23
38 343 Brożyna Miłosz 1993 00:26:40
39 427 Brzozowska Kinga 1981 00:32:59
40 426 Brzozowski Paweł 1979 00:29:24
41 28 Bujalski Konrad 1999 00:31:54
42 458 Bundziów Marek 1978 00:27:31
43 644 Burandt Magdalena 1980 Drużyna Wilka 00:25:08
44 105 Burnagiel Tomasz 1968 HRmax Żory 00:28:05
45 368 Bączyk Patryk 1991 00:37:07
46 226 Bąk Katarzyna 1972 00:41:35
47 71 BĘDZIŃSKI Mateusz 1992 00:33:37
48 610 Błaszkiewicz Anna 1990 00:29:16
49 246 Całka Krystian 1984 VegeRunner 00:20:36
50 38 Chabińska Paulina 1995 Akademia Biegania 00:28:29
51 539 Chościńska Agnieszka 1977 WILD-er 00:23:09
52 565 Chwalisz Łukasz 1990 Night Runners 00:23:19
53 559 Chwila Bartosz 2000 RUN 4 FUN 00:31:35
54 557 Chwila Iwona 1975 RUN 4 FUN 00:30:36
55 549 Chwila Tomasz 1973 RUN 4 FUN 00:33:44
56 209 Cichosz Maciej 1980 00:34:29
57 488 Cieplak Katarzyna 1980 00:42:39
58 567 Ciesielska Ewa 1979 100%ANIMATRAIL 00:35:13
59 433 Cieślik Kasia 1995 00:36:15
60 467 Cioch - Książek Iwona 1978 00:42:57
61 357 Cyankiewicz Agnieszka 1975 Kijanki 00:38:01
62 248 Cyrny Rafał 1976 00:27:12
63 148 Czaja Małgorzata 1976 MINICLASSIC 00:21:44
64 481 Czerwińska Agnieszka 1077 00:39:11
65 57 Czyżewski Bartłomiej 1988 00:30:51
66 532 Dalke Jowita 1983 Zabiegane Dwie 00:34:54
67 470 Dembiński Maciej 1967 00:23:32
68 434 Dering Hanna 1981 Bydgoskie Żółwie 00:27:40
69 558 Dering Magdalena 1990 00:36:02
70 35 Dobrowolska Agnieszka 1994 00:29:55
71 563 Domeradzki Krzysztof 1992 Sokół Bodzanów 00:17:58
72 705 Dominiak Anna 1981 00:29:05
73 283 Drazkiewicz Ela 1973 Elarchitekt Elżbieta Drążkiewicz 00:45:10
74 675 Drozdowska Emilia 1976 DROZDY BIEGAJĄ 00:36:59
75 203 Drzewiecki Janusz 1961 SMSM 00:35:32
76 149 Drzewińska Katarzyna 1989 00:30:08
77 159 Dymowski Dariusz 1968 00:26:03
78 436 Dzido Edyta 1971 Nidzica Biega 00:28:18
79 631 Dziewicka Ewa 1969 00:39:36
80 206 Dziewińska Dagmara 1984 19:59:00
81 70 Dzięcielska Agnieszka 1976 00:31:33
82 596 Dąbek Adrian 1980 00:24:10
83 220 Fedyszyn Anna 1984 00:35:52
84 681 Fetliński Grzegorz 1980 Husaria Race Team 00:34:30
85 363 Fijałkowska Karolina 1986 Świdnik -wysokich lotów 00:36:14
86 172 Filipek Agnieszka 1981 Klub Bobika 00:44:18
87 382 Filipiak Krzysztof 1978 Marysin spaceruje 00:28:59
88 401 Firlej Ewelina 1990 gRUNwald Team Poznań 00:26:02
89 227 Firosz Małgorzata 1999 Biegający Świdnik 00:37:08
90 112 Flak-Wancerz Anna 1984 TTC 00:25:41
91 205 Florczak Dorota 1983 00:35:15
92 73 Folga Artur 1971 IŁAWA BIEGA 00:26:31
93 482 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel 00:34:18
94 31 Fusiek Magdalena 1982 Koala Running Team 00:36:05
95 699 Gacek Magdalena 1992 00:35:02
96 90 Gandziarowska Anna 1990 00:29:08
97 127 Garstka Mariusz 1989 00:24:19
98 373 Garstkowiak Tomasz 1978 00:22:16
99 605 Gałka Grzegorz 1971 00:35:16
100 600 Gieroba Andrzej 1972 TOnieMY 00:38:27
101 653 Gonerko Joanna 1979 00:27:01
102 222 Gorczyński Filip 1974 Świński Trucht 00:21:44
103 155 Gołos Jerzy 1957 00:25:07
104 238 Grocka Aleksandra 1991 HAZOKI 00:28:12
105 237 Grocki Mirosław 1988 HAZOKI 00:28:06
106 200 Grotnik Ewelina 1986 Motobabiniec 00:34:02
107 23 Grzelak Małgorzata 1959 01:35:23
108 21 Grzelak Karol 1985 00:24:48
109 22 Grzelak Piotr 1958 01:48:09
110 689 Grzelak Izabela 1988 01:25:52
111 215 Grzenia Małgorzata 1968 Centrum Medyczne Orto-Optymist 00:23:15
112 623 Grzybowski Marek 1990 00:26:01
113 473 Grzywacz Ewa 1989 00:31:06
114 400 Góra Beata 1971 Step by Step Trójmiasto 00:53:04
115 158 Górecka Anna 1974 Motobabiniec 00:36:40
116 60 Górecka-Pawlak Edyta 1986 00:25:09
117 672 Górska Dominika 1981 00:27:04
118 40 Gębicka Małgorzata 1984 00:29:23
119 588 HAŁAS EWA 1980 00:25:27
120 269 Halmann Mirek 1984 PGB sportowa paczka 00:24:42
121 626 Hołopiak Ewa 1961 00:30:34
122 369 Iwachòw Grzegorz 1972 ASD 100x100 ANIMATRAIL 00:26:23
123 355 Izdebska Renata 1955 - 00:33:58
124 422 Janka Joanna 1974 00:26:48
125 671 Jankowski Tomasz 1981 00:26:45
126 380 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 00:23:57
127 276 Jaros Adam 1976 Dragosfera 00:31:40
128 274 Jaros Michał 1983 TomTom Runners 00:31:37
129 520 Jaruszewska Jowita 1976 00:27:34
130 126 Jasiczak Agnieszka 1991 00:35:06
131 581 Jasiński Tomasz 1973 Karły Biznesu 00:36:42
132 652 Jazikowsko PAWEL 1972 00:21:16
133 601 Jedlewski Krzysztof 1978 00:30:22
134 294 Jerulank Wiesław 1958 Maratonka Grajewo 00:29:05
135 239 Job Piotr 1975 00:30:28
136 240 Job Małgorzata 1975 00:31:26
137 499 Jurkiewicz Wioletta 1973 Wieczorne Bieganie w Szczecinie 00:41:31
138 271 Jęckowska Katarzyna 1991 00:38:54
139 469 Kaim Kamil 1977 00:22:38
140 108 Kaiser Paweł 1986 00:24:45
141 554 Kalinowski Mateusz 1995 Bułeczka z Masełkiem 00:24:26
142 571 Kamińska Sylwia 1988 #chemicalrun 00:32:54
143 556 Kania Agnieszka 1976 00:32:45
144 138 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 Kobiety W Biegu 00:27:57
145 278 Karolczuk Aleksandra 2004 KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS "Boguszyce" 00:24:41
146 603 Kasprzyk Iza 1992 00:34:12
147 702 Kaźmierczak Norbert 1976 Tup Tup Team 00:52:47
148 25 Kaźmierczak Patryk 1980 Koala Running Team 00:44:41
149 491 Kaźmierski Janusz 1955 DA SIĘ 00:32:16
150 107 Kierzek Ewa 1977 #takijestplan 00:34:21
151 304 Kierzek-Trzeciak Paulina 1979 00:27:31
152 87 Kilarska-Handke Miłosława 1976 NOMINUS 00:43:19
153 192 Kilińska Magdalena 1983 Helix pomatia 00:40:24
154 293 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 00:38:40
155 308 Klesta Rafał 1985 ATOSRUNNERS 00:33:16
156 316 Klimczyk Jarosław 1974 AleGieTer - Gniew Fiordów 00:35:13
157 519 Klimkowicz Joanna 1990 00:31:22
158 358 Kloza Grzegorz 1994 00:25:18
159 317 Kochanek Paweł 1990 Kontener Formy | Intel Runners 00:22:19
160 318 Kochanek Agata 1990 Kontener Formy 00:25:09
161 254 Kocyan Małgorzata 1959 Biegaj z Trenerami 00:42:49
162 234 Kokot Karolina 1983 00:30:01
163 344 Komarova Uliana 1995 00:27:48
164 511 Konwa Rafał 1977 Proservice Finteco 00:29:31
165 399 Kopacz Michał 1990 Perła Team 00:31:16
166 241 Koreciński Mirosław 1957 Psioaktywni 01:16:57
167 214 Kornatowski Robert 1986 00:27:13
168 598 Kosiorek Marcin 1987 00:35:45
169 604 Kowalczuk Dariusz 1985 00:26:22
170 493 Kowalczyk Dagmara 1980 1980 00:45:18
171 655 Kowalska Ania 1984 00:30:01
172 612 Kowalski Artur 1972 Fellowes 00:23:56
173 646 Kozaczuk-Brajerska Magda 1980 00:38:52
174 583 Krasnodembska-Lange Monika 1964 00:39:47
175 137 Krawczykiewicz Magda 1978 Żórawski Team 00:38:39
176 216 Kreft Ewa 1975 Dream Tri Team 00:28:46
177 125 Krzymowski Piotr 1989 Akademia Przyszłości 00:22:10
178 465 Książek Kamil 1980 00:34:13
179 621 Książek Kamil 1984 00:24:36
180 331 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team 00:21:37
181 654 Kubiak Marta 1983 00:29:10
182 457 Kucharski Adam 1965 00:38:06
183 649 Kucia Paweł 1983 00:23:18
184 7 Kuciński Benjamin 1982 CoJaBiegne.PL / NewBalance 00:17:59
185 176 Kuder Anna 1990 00:28:13
186 177 Kuder Anna 1965 00:28:48
187 93 Kuklisova Gabriela 1980 00:29:18
188 351 Kulikowski Paweł 1968 00:40:20
189 121 Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza 00:29:45
190 81 Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani 00:29:56
191 522 Kupibida Paweł 1982 4W-MBOT 00:30:31
192 517 Kurmanowska Agnieszka 1983 00:35:02
193 197 Kurta Grzegorz 1981 CS Running Team 00:23:24
194 680 Kurz Marek 1976 00:24:19
195 59 Kusal Tomasz 1995 00:21:28
196 56 Kwacz Małgorzata 1964 00:30:24
197 362 Kąkol Krzysztof 1976 00:26:05
198 187 Kąkowska Julia 1985 00:36:13
199 260 Lesiakowski Paweł 1985 00:33:21
200 641 Lesińska Beata 1982 00:36:16
201 555 Lewicka Lena 1994 BUŁECZKA Z MASEŁKIEM 00:32:33
202 645 Liske Dorota 1973 00:25:44
203 453 Lissewska Konstancja 1986 00:32:12
204 139 Liszewski Paweł 1990 00:35:19
205 618 Loksztejn Dominika 1998 AMAZON AFE TEAM 01:05:23
206 250 Machałek Natalia 1985 Hinata U-team 01:22:00
207 544 Maciejewski Robert 1981 Biegam bo lubię 00:31:50
208 352 Maciejewski Grzegorz 1961 Hernik Team 00:29:31
209 180 Madej Paula 1992 Loading... 00:32:53
210 181 Madej Jan 1986 Loading... 00:28:52
211 273 Majcher Elżbieta 1984 LUKS "Boguszyce" 00:25:26
212 65 Majchrzak Maciej 1989 00:20:11
213 89 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968 00:34:47
214 609 Maler Władysław 1940 Reebok Run Crew 00:28:25
215 428 Malinowski Dawid 1982 00:30:09
216 221 Maluchnik Marek 1973 Blue Runner 00:23:29
217 75 Marecka Anna 1990 00:28:21
218 280 Marek Sławomir 1986 night runners 00:33:48
219 613 Markiewicz Michał 1996 Brak 00:20:34
220 113 Masłowska Barbara 1973 00:29:24
221 591 Matuszczyk Krzysztof 1975 00:28:57
222 640 Maśnicki Bartosz 1995 00:22:16
223 118 Mendel Dominika 1976 00:35:15
224 691 Miażdżyk Daniel 1993 00:22:00
225 323 Michałek Krystyna 1974 Trochę Się Biega 00:27:52
226 490 Michałowski Maciej 1981 Świdnik Wysokich Lotów 00:39:14
227 602 Mikołajewicz Nikola 2000 00:26:17
228 452 Misiorek Emilia 1980 00:38:23
229 83 Misztal Monika 1971 Aktywny Lunlin 00:40:26
230 593 Mitkowski Daniel 1975 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 00:54:15
231 303 Mleczak Asia 1987 00:42:37
232 562 Morawski Konrad 1998 00:25:27
233 259 Mroczek Barbara 1986 Wiedźmy 00:34:15
234 360 Mróz Joanna 1982 00:43:09
235 29 Mróz Gabriela 1993 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 00:33:55
236 298 Mularczyk-Surdyka Agnieszka 1987 00:32:11
237 445 Mędzkiewicz Anna 1990 AleGieTer - Gniew Fiordów 00:35:13
238 315 Mędzkiewicz Michał 1989 AleGieTer - Gniew Fiordów 00:33:47
239 58 NAGÓRSKI RYSZARD 1956 00:39:54
240 119 Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team 00:21:37
241 629 Nawrocki Mateusz 1993 00:33:48
242 606 Nieczypor Roland 1956 00:29:35
243 88 Niemierski Artur 1971 00:22:46
244 297 Niemyjska Monika 1978 00:56:37
245 577 Nitecki Krzysztof 1979 Biegaj z Ursusem 00:20:42
246 650 Nowacka Marta 1990 Fabryka Nawyków 00:29:43
247 300 Nowak Paweł 1986 Land Rower Wrocław 00:21:06
248 202 Nowak Anna 1992 Husaria Race Team Szczecin 00:34:51
249 696 Nowak Paweł 1982 00:22:24
250 666 Nowak Łukasz 1988 Nowak Run 00:15:36
251 692 Nowak-Kasprzak Anna 1985 00:36:21
252 423 OKRÓJ DAWID 1983 00:26:22
253 450 Ogrodnik Anna 1983 Zakochaj sie w bieganiu 00:37:30
254 576 Ogłoziński Michał 1992 Nordea Runners 00:25:37
255 146 Olbrycht Aleksandra 1995 00:50:38
256 301 Olbrycht Patrycja 2001 00:50:53
257 236 Olczyk Katarzyna 1966 PWPW 00:39:46
258 466 Ostrowska Mariola 1979 Adidas Runners Warsaw 00:29:40
259 542 Owsianik Sylwia 1974 SSW TEAM KROŚNICE 00:27:53
260 225 Ozga Anna 1993 00:33:55
261 477 Padziński Mariusz 1970 00:37:16
262 295 Pajewska Aleksandra 2002 00:26:06
263 476 Papka Danuta 1984 00:36:54
264 154 Paprzycka Marta 1983 Night runners 00:39:15
265 319 Pasieka Magda 1981 #żółtokrólewscy b3k 00:42:30
266 464 Pasieka Tomasz 1976 00:24:18
267 320 Pastwa Katarzyna 1985 CLARIANT 00:26:36
268 224 Pawlak Renata 1974 00:38:34
269 642 Pawlita Piotr 1957 Samotnik 00:26:50
270 537 Paździor Beata 1974 00:34:36
271 34 Pedziwiatr Ewa 1958 Kijowa Drużyna 00:49:14
272 580 Pepliński Piotr 1974 00:29:50
273 635 Petrycki Marcin 1977 pump!T 00:36:56
274 500 Piechota Wojciech 1974 00:30:46
275 64 Pietrzak Ania 1972 00:33:05
276 639 Pikulik Natalia 1983 00:33:52
277 267 Piluś Joanna 1974 00:34:54
278 345 Pirek Paweł 1955 00:38:38
279 346 Pirek Agata 1965 00:38:38
280 168 Pirek Natalia 1986 FAT BAT TEAM 00:37:48
281 26 Piórkowska Agnieszka 1978 Soleccy Biegacze 00:41:49
282 534 Podemska Patrycja 1988 Forest Gang 00:30:19
283 117 Pokorski Adam 1991 WSPR BYDGOSZCZ 00:33:40
284 53 Polańczyk Paulina 1987 00:22:53
285 96 Polewaczyk Tomasz 1991 00:18:11
286 495 Ponikwia Tomasz 1993 @biegiem_po_zdrowie 00:23:17
287 633 Potocki Marcin 1978 00:23:28
288 485 Przybylska Jolanta 1988 00:33:36
289 72 Pytel Anna 1983 00:35:20
290 86 Pyzik Tomasz 1975 Drużyna mojacukrzyca.pl 00:28:14
291 523 Pędziwiatr Joanna 1985 Są wolniejsi 00:29:54
292 339 ROMEJ Aleksandra 1996 CITY TRAIL TEAM 00:20:44
293 198 Raczyński Tomasz 1985 NORDEA RUNNERS 00:30:41
294 698 Rasek Mariusz 1972 Robodomik 00:42:17
295 439 Ratajczak Mateusz 1995 00:23:51
296 45 Redkiewicz Agnieszka 1983 PSYCHORUN TEAM 00:30:38
297 660 Reszka Łukasz 1981 01:08:09
298 578 Richter Dorota 1974 - 00:30:19
299 110 Robak Manuela 1989 00:32:00
300 150 Rocka Gosia 1976 00:40:46
301 636 Rokicki Jacek 1982 00:22:17
302 648 Rorat Lena 1982 Chełm Biega 00:25:10
303 446 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run 00:29:14
304 257 Roszkowska-Kazała Małgorzata 1976 Adidas Runners Warsaw 00:56:58
305 508 Roziński Arkadiusz 1969 UKS 4 Ursus 00:24:29
306 4 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night 00:29:25
307 455 Rożyńska Monika 1992 00:41:12
308 130 Rudnicki Maciej 1985 Aspire Power Club 00:29:17
309 153 Rudźko Wojciech 1968 00:25:51
310 378 Rymer Wojtek 1972 własny jednoosobowy 00:22:59
311 78 Rzepecki Radek 1979 00:23:44
312 99 Rzepka Mirek 1960 00:31:59
313 24 Różańska Magdalena 1976 00:25:29
314 384 STELMASZAK EWA 1979 00:34:35
315 515 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ 1956 BĘDZIN GÓRĄ 00:31:02
316 232 SZYMAŃSKA Anna 1989 00:36:20
317 619 Sadowska-Krawczenko Iwona 1967 00:23:55
318 471 Semerak Dorota 1976 BSB Barczewo Biega 00:27:03
319 133 Serocki Michał 1984 00:25:31
320 560 Sierzant Magda 1995 Kobiety biegają , szymiteam 00:36:40
321 129 Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega 00:32:49
322 521 Skałka Adam 1970 Biegam Bo Lubię 00:26:59
323 638 Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team 00:38:13
324 195 Skoracka Anna 1992 Pro-Run Wrocław 00:30:19
325 370 Skowron Monika 1977 00:33:03
326 658 Skowrońska Katarzyna 1961 00:47:43
327 15 Skowrońska Paulina 1994 Od jutra zaczynam biegać 00:32:27
328 69 Skowrońska Maja 1989 Craftware Running Team 00:26:54
329 231 Skrzypczak Grzegorz 1977 Running DJ Team 00:36:29
330 91 Skubel Karolina 1984 Z miłości do zdrowia 00:25:59
331 175 Skwarło Dorota 1986 00:33:36
332 543 Sobiesiak Konrad 1995 00:31:22
333 497 Sokołowska Grażyna 1981 biegiem po zdrowie 00:26:46
334 106 Sowinski Marcin 1978 00:35:18
335 199 Springer Krzysztof 1987 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 00:20:42
336 92 Spyra Krystyna 1963 Kijowa Drużyna 00:49:14
337 275 Stachurski Paweł 1985 00:29:41
338 279 Staniszewska Aleksandra 1988 00:51:41
339 101 Stankiewicz Izabela 1977 00:27:08
340 617 Starzyński Stefan 1968 Perfect Runner Lublin 00:27:59
341 435 Stasiak Anna 1986 SBRT Warszawa 01:03:10
342 669 Staszak Marcin 1989 Kiszol Team 00:29:11
343 311 Stepko Katarzyna 1987 00:27:35
344 664 Stokłosa Natalia 1985 00:31:29
345 585 Strzyżewski Maciej 1993 00:30:13
346 525 Stępień Magdalena 1982 Enter Air Runners Club 00:29:38
347 607 Stępniak Lesław 1978 00:30:41
348 299 Surdyka Grzegorz 1986 00:32:09
349 188 Swiezaczynski Piotr 1983 00:42:25
350 272 Swiniarski Konrad 1991 00:38:54
351 663 Szafran Justyna 1976 pump!T 00:45:45
352 634 Szafran Beata 1977 pump!T 00:39:18
353 84 Szaruta Krzysztof 1967 00:29:43
354 570 Szałachowski Tomasz 1984 Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 00:18:43
355 349 Szczepanek Łukasz 1992 Warchlaki Adelajdy 00:26:31
356 628 Szczepański Wojciech 1980 00:54:05
357 102 Szczypiński Bartosz 1979 Gentlemen 00:22:22
358 364 Szczęsna Anna 1999 Šwidnik Wysokich Lotów 00:36:17
359 223 Szleszyński Andrzej 1969 00:25:37
360 361 Szplit Agata 1988 1988 00:59:10
361 449 Sztejka Jolanta 1978 PGB Sportowa Paczka 00:29:39
362 230 Szudera Kamila 1984 00:29:40
363 478 Szukała Maciej 1984 NovemBeer Runner 00:24:06
364 16 Szulc Katarzyna 1967 1967 00:31:37
365 340 Szulc Robert 1987 City Trail Team 00:19:55
366 66 Szyszka Konrad 1980 Wieczorne Bieganie w Szczecinie 00:29:40
367 574 Słomka Maciej 1985 Może i powoli, ale za to byle jak 00:27:03
368 342 Słomka Agnieszka 1989 00:50:06
369 282 Tatarkiewicz Anna 1976 00:38:43
370 575 Telenczuk Tomasz 1975 SzybkieStopy 00:24:29
371 372 Tomaszewicz Violetta 1970 00:35:39
372 448 Tomaszewski Jordan 1985 Tri Frends 00:23:31
373 217 Trawiński Andrzej 1975 JTENDO 00:19:55
374 371 Tuczkowska Joanna 1991 00:36:23
375 210 Turska Olga 1990 TURun 00:34:05
376 313 Twarowski Michał 1973 Jeppesen Poland 00:17:49
377 62 Urbańska Agnieszka 1980 00:35:23
378 668 Waberska Beata 1972 00:32:57
379 572 Wachowiak Bernadeta 1985 00:44:06
380 167 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 00:19:14
381 54 Walenczak Waldemar 1978 00:27:21
382 683 Walentynowicz Sandra 1999 Pruszcz Biega 00:33:19
383 637 Waraksa Tomasz 1986 Vege Runners 00:36:05
384 296 Wasztyl Michał 1989 Zone3Team / Witkowo biega 00:23:07
385 165 Wawrocki Sebastian 1991 00:30:01
386 47 Wawryniuk Emilia 1997 00:39:43
387 263 Wiecha Małgorzata 1970 00:35:41
388 265 Wiecha Mariusz 1969 01:11:53
389 266 Wiecha Dominika 1998 UKS Orientuś Łódź 00:19:38
390 599 Wieczorek Igor 1994 00:34:48
391 264 Wierchoła Joanna 1958 a 00:35:45
392 514 Wilmowicz Michał 1989 Pszczółkowski Team 00:21:25
393 486 Winkiel Alan 1995 DKMS 00:29:00
394 27 Winkler Mirosława 1985 00:44:54
395 41 Witczak Dorota 1968 Runner's Power 00:40:29
396 564 Witek-Kondrat Anna 1974 00:33:18
397 665 Wiącek Piotr 1962 00:30:54
398 456 Wiśniewska Ewa 1968 00:38:06
399 536 Wiśniewska Kornelia 1974 Zabiegane Dwie 00:36:19
400 460 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins 00:40:02
401 538 Wiśniewski Leszek 1984 00:27:17
402 667 Wojtynek Przemysław 1969 MOGŁO BYĆ GORZEJ 00:22:55
403 677 Wolant Wiktoria 1995 00:33:07
404 503 Woźniak Karolina 1995 Sobczyk Team/MKS Siechnice 00:27:58
405 472 Woźniak Aleksandra 1991 00:34:30
406 251 Woźniak Barbara 1955 00:39:21
407 312 Wrobel Jolanta 1977 Jeppesen 00:34:23
408 36 Wróbel Joanna 1991 00:35:27
409 608 Wyrwisz Damian 1977 intrograf team 00:43:21
410 480 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 00:30:14
411 526 Wyskida Katarzyna 1986 00:46:43
412 63 Wójcik Anna 1981 00:32:21
413 440 Wójcik Damian 1986 00:26:34
414 393 Włodarczyk Joanna 1982 Wataha - łączy nas bieganie 00:41:19
415 46 Zakrzewski Adam 1995 00:38:30
416 438 Zawadzka-Jurochnik Justyna 1981 00:45:09
417 348 Zawadzki Michał 1977 00:29:44
418 258 Zawartko Magdalena 1978 01:06:37
419 545 Ziąbka Adam 1995 00:41:24
420 615 Zięba Emil 1974 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:25:36
421 229 Zwierzański Paweł 1976 Stay Insane 00:30:26
422 541 Zych Tomasz 1991 12tri.pl 00:24:53
423 566 kreński tomasz 1977 TEAMOCHAL 00:24:31
424 191 nalepko kataryzna 1980 00:29:07
425 193 nalepko rafał 1982 00:29:07
426 461 pestka anna 1983 00:31:00
427 647 szypulski Kazimierz 1957 00:24:27
428 474 ŁOBACZUK MARIUSZ 1975 CHEŁM BIEGA 00:19:21
429 184 Łabenda Piotr 1970 Terenowa Masakra Team 00:28:19
430 381 Ławeczko Radosław 1997 Zadyszka Oświęcim 00:20:47
431 504 Łowicki Michał 1995 00:23:37
432 211 Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna 00:22:03
433 354 Świderek Dorota 1991 PZU SPORT TEAM 00:32:14
434 502 Świeżaczyński Jacek 1993 00:56:49
435 524 Świtalska Edyta 1977 00:32:51
436 74 ŻYDEK MAŁGORZATA 1988 ACTIVE EAGLES PRO 00:36:17
437 141 Żurawski Michał 1976 run LOTTO-Bydgostia 00:38:54
438 277 Żydek Katarzyna 1992 00:39:08
439 535 Żółkowski Rafał 1984 01:01:31