CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Własna Trasa
13.07.2020, 00:00
Dystans: 5 km

Kategorie wiekowe:

OPEN Kobiety Mężczyźni Wyniki zawodników zapisanych na wydarzenie
L.p. Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub Wynik
1 398 Abramczyk Marcin 1977 YTT/ KKC 00:22:53
2 204 Abramik Maria 1973 00:36:49
3 135 Adamczyk Tomasz 1987 00:26:55
4 552 Andryszczak Agnieszka 1979 00:42:30
5 630 Antoniak Wiesława 1959 MULTIBOND 00:28:17
6 507 Antosik Nataniel 1999 00:32:29
7 281 Aptowicz Damian 1994 00:32:58
8 233 Armacińska Edyta 1990 00:32:23
9 589 Astukiewicz Agnieszka 1968 00:31:50
10 590 Astukiewicz Tomasz 1970 00:31:50
11 594 Augustynowicz Marta 1994 00:37:19
12 656 BIAŁEK ANNA 1982 Biegaj z Dębami 00:36:53
13 98 BRODA ANETA 1978 GRUPA DBK SOSNOWIEC 00:43:48
14 489 Babkiewicz Szymon 1982 Lubelski Biegacz Team 00:22:28
15 285 Bajorek Jacek 1975 Markowi Biegacze 00:32:47
16 37 Bakalarska Mariola 1968 Warsaw Run Club 00:28:06
17 201 Banach Andrzej 1989 Pisz-Olsztyn 00:31:04
18 32 Barczak Sylwia 1984 Stay Insane / Perfect Runner Lublin 00:44:27
19 620 Bartczak Magdalena 1991 00:45:29
20 170 Bartyś-Rzedzicka Ewelina 1985 00:34:39
21 725 Barwicka Sonia 1985 00:29:49
22 496 Basiaga Szymon 1973 00:28:00
23 324 Basiaga Mikołaj 2001 00:29:14
24 322 Bazylewicz Paweł 1969 Trochę Się Biega 00:46:42
25 546 Bała Piotr 1985 PlanB / Night Runners 00:35:40
26 442 Bednarczyk Remigiusz 1988 Sii Running Team 01:05:38
27 255 Bednarkiewicz Jakub 1990 00:27:46
28 431 Bednarska Jolanta 1984 00:21:00
29 157 Bejgier Edmund 1968 Biegam z Dębami Osielsko 00:27:59
30 68 Berkowska Marzena 1076 Positive Nordic Walking Team 01:14:49
31 674 Białek Łukasz 1980 Biegaj z Dębami 00:36:05
32 505 Białousz Izabela 1978 Pszczółkowski Team 00:26:55
33 42 Bielak Tomasz 1989 00:20:33
34 701 Bielecka Monika 1978 TupTup Team 00:53:05
35 592 Biniakowski Dominik 1998 AMAZON AFE TEAM 01:04:50
36 52 Binkowska Magdalena 1984 00:32:41
37 550 Biskupska Ewa 1981 FordonRun 00:29:08
38 307 Bloch Maciej 1987 Accenture 00:58:21
39 77 Boba Monika 1975 Jaworzno Runners 00:35:00
40 487 Bobrowska Kinga 1995 wkurw_team 00:38:08
41 386 Bogusz Damian 1985 00:34:08
42 510 Borkowski Jacek 1980 00:24:32
43 622 Brodzinska Kamila 1981 Biegowa Kuźnia 00:30:34
44 643 Bronowicka Anna 1980 00:34:58
45 179 Brownell Mackland 1981 Chupacabras 00:30:23
46 375 Brownell Julia 1980 Chupacabra 00:55:22
47 343 Brożyna Miłosz 1993 00:26:40
48 427 Brzozowska Kinga 1981 00:32:59
49 426 Brzozowski Paweł 1979 00:29:24
50 498 Budnik Eryk 1987 #zaliniametyteam 00:26:12
51 28 Bujalski Konrad 1999 00:31:54
52 458 Bundziów Marek 1978 00:27:31
53 644 Burandt Magdalena 1980 Drużyna Wilka 00:25:08
54 105 Burnagiel Tomasz 1968 HRmax Żory 00:28:05
55 136 Bzura Maciej 1982 00:27:06
56 368 Bączyk Patryk 1991 00:37:07
57 226 Bąk Katarzyna 1972 00:41:35
58 71 BĘDZIŃSKI Mateusz 1992 00:33:37
59 610 Błaszkiewicz Anna 1990 00:29:16
60 246 Całka Krystian 1984 VegeRunner 00:20:36
61 38 Chabińska Paulina 1995 Akademia Biegania 00:28:29
62 306 Chocolaad Steffen 1976 00:37:02
63 539 Chościńska Agnieszka 1977 WILD-er 00:23:09
64 565 Chwalisz Łukasz 1990 Night Runners 00:23:19
65 559 Chwila Bartosz 2000 RUN 4 FUN 00:31:35
66 549 Chwila Tomasz 1973 RUN 4 FUN 00:33:44
67 557 Chwila Iwona 1975 RUN 4 FUN 00:30:36
68 209 Cichosz Maciej 1980 00:34:29
69 488 Cieplak Katarzyna 1980 00:42:39
70 567 Ciesielska Ewa 1979 100%ANIMATRAIL 00:35:13
71 290 Cieśla Piotr 1998 _ 00:20:04
72 433 Cieślik Kasia 1995 00:36:15
73 467 Cioch - Książek Iwona 1978 00:42:57
74 357 Cyankiewicz Agnieszka 1975 Kijanki 00:38:01
75 248 Cyrny Rafał 1976 00:27:12
76 148 Czaja Małgorzata 1976 MINICLASSIC 00:21:44
77 726 Czarniawska Elżbieta 1989 00:32:01
78 481 Czerwińska Agnieszka 1077 00:39:11
79 57 Czyżewski Bartłomiej 1988 00:30:51
80 532 Dalke Jowita 1983 Zabiegane Dwie 00:34:54
81 470 Dembiński Maciej 1967 00:23:32
82 558 Dering Magdalena 1990 00:36:02
83 434 Dering Hanna 1981 Bydgoskie Żółwie 00:27:40
84 35 Dobrowolska Agnieszka 1994 00:29:55
85 563 Domeradzki Krzysztof 1992 Sokół Bodzanów 00:17:58
86 705 Dominiak Anna 1981 00:29:05
87 283 Drazkiewicz Ela 1973 Elarchitekt Elżbieta Drążkiewicz 00:45:10
88 675 Drozdowska Emilia 1976 DROZDY BIEGAJĄ 00:36:59
89 678 Drozdowski Julian 2003 DROZDY BIEGAJĄ 00:28:56
90 203 Drzewiecki Janusz 1961 SMSM 00:35:32
91 149 Drzewińska Katarzyna 1989 00:30:08
92 715 Drzewiński Krzysztof 1971 00:27:19
93 694 Dybowski Seweryn 1977 00:26:34
94 159 Dymowski Dariusz 1968 00:26:03
95 436 Dzido Edyta 1971 Nidzica Biega 00:28:18
96 631 Dziewicka Ewa 1969 00:39:36
97 206 Dziewińska Dagmara 1984 19:59:00
98 70 Dzięcielska Agnieszka 1976 00:31:33
99 596 Dąbek Adrian 1980 00:24:10
100 220 Fedyszyn Anna 1984 00:35:52
101 681 Fetliński Grzegorz 1980 Husaria Race Team 00:34:30
102 363 Fijałkowska Karolina 1986 Świdnik -wysokich lotów 00:36:14
103 172 Filipek Agnieszka 1981 Klub Bobika 00:44:18
104 382 Filipiak Krzysztof 1978 Marysin spaceruje 00:28:59
105 401 Firlej Ewelina 1990 gRUNwald Team Poznań 00:26:02
106 227 Firosz Małgorzata 1999 Biegający Świdnik 00:37:08
107 244 Fiącek Adam 1976 Hartuję charta 00:25:36
108 112 Flak-Wancerz Anna 1984 TTC 00:25:41
109 205 Florczak Dorota 1983 00:35:15
110 73 Folga Artur 1971 IŁAWA BIEGA 00:26:31
111 719 Frąckowiak Antonina 1985 00:39:50
112 728 Frąckowiak Hanna 1987 00:39:05
113 482 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel 00:34:18
114 31 Fusiek Magdalena 1982 Koala Running Team 00:36:05
115 699 Gacek Magdalena 1992 00:35:02
116 90 Gandziarowska Anna 1990 00:29:08
117 44 Garbaczewska Anna 1982 00:38:30
118 127 Garstka Mariusz 1989 00:24:19
119 373 Garstkowiak Tomasz 1978 00:22:16
120 605 Gałka Grzegorz 1971 00:35:16
121 247 Gierka Aleksandra 1995 00:46:22
122 600 Gieroba Andrzej 1972 TOnieMY 00:38:27
123 653 Gonerko Joanna 1979 00:27:01
124 222 Gorczyński Filip 1974 Świński Trucht 00:21:44
125 155 Gołos Jerzy 1957 00:25:07
126 238 Grocka Aleksandra 1991 HAZOKI 00:28:12
127 237 Grocki Mirosław 1988 HAZOKI 00:28:06
128 200 Grotnik Ewelina 1986 Motobabiniec 00:34:02
129 23 Grzelak Małgorzata 1959 01:35:23
130 689 Grzelak Izabela 1988 01:25:52
131 22 Grzelak Piotr 1958 01:48:09
132 21 Grzelak Karol 1985 00:24:48
133 215 Grzenia Małgorzata 1968 Centrum Medyczne Orto-Optymist 00:23:15
134 623 Grzybowski Marek 1990 00:26:01
135 268 Grzymalska Amanda 1993 Rossmann 00:30:23
136 473 Grzywacz Ewa 1989 00:31:06
137 207 Gustaw agnieszka 1986 00:34:36
138 400 Góra Beata 1971 Step by Step Trójmiasto 00:53:04
139 158 Górecka Anna 1974 Motobabiniec 00:36:40
140 60 Górecka-Pawlak Edyta 1986 00:25:09
141 672 Górska Dominika 1981 00:26:56
142 40 Gębicka Małgorzata 1984 00:29:23
143 588 HAŁAS EWA 1980 00:25:27
144 253 Hajdukiewicz Jarosław 1969 _ 00:30:22
145 659 Hajnrich Maciej 1981 00:29:02
146 269 Halmann Mirek 1984 PGB sportowa paczka 00:24:42
147 626 Hołopiak Ewa 1961 00:30:34
148 512 Ignaczak Artur 1977 Klepka Team 00:28:48
149 721 Igras Mieczysław 1961 Runners Team Nysa 00:26:44
150 369 Iwachòw Grzegorz 1972 ASD 100x100 ANIMATRAIL 00:26:23
151 355 Izdebska Renata 1955 - 00:33:58
152 424 Jakubowicz Sylwia 1984 00:34:32
153 422 Janka Joanna 1974 00:26:48
154 731 Jankowska Małgorzata 1983 Drużyna ML 00:26:33
155 671 Jankowski Tomasz 1981 00:26:45
156 380 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 00:23:57
157 274 Jaros Michał 1983 TomTom Runners 00:31:37
158 276 Jaros Adam 1976 Dragosfera 00:31:40
159 520 Jaruszewska Jowita 1976 00:27:34
160 76 Jarzębska-Majchrzak Agnieszka 1991 TU INTER Polska SA 00:52:25
161 126 Jasiczak Agnieszka 1991 00:35:06
162 581 Jasiński Tomasz 1973 Karły Biznesu 00:36:42
163 652 Jazikowsko PAWEL 1972 00:21:16
164 601 Jedlewski Krzysztof 1978 00:30:22
165 294 Jerulank Wiesław 1958 Maratonka Grajewo 00:29:05
166 240 Job Małgorzata 1975 00:31:26
167 239 Job Piotr 1975 00:30:28
168 499 Jurkiewicz Wioletta 1973 Wieczorne Bieganie w Szczecinie 00:41:31
169 271 Jęckowska Katarzyna 1991 00:38:54
170 186 KULIGOWSKA AGATA 1979 Miraz Race Team 00:42:12
171 712 Kacprowski Filip 1978 00:29:14
172 711 Kaczmarek Janina 1963 00:51:46
173 469 Kaim Kamil 1977 00:22:38
174 108 Kaiser Paweł 1986 00:24:45
175 554 Kalinowski Mateusz 1995 Bułeczka z Masełkiem 00:24:26
176 571 Kamińska Sylwia 1988 #chemicalrun 00:32:54
177 556 Kania Agnieszka 1976 00:32:45
178 138 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 Kobiety W Biegu 00:27:57
179 278 Karolczuk Aleksandra 2004 KP LO Rawa Mazowiecka / LUKS "Boguszyce" 00:24:41
180 697 Karpińska Barbara 1967 00:49:34
181 603 Kasprzyk Iza 1992 00:34:12
182 702 Kaźmierczak Norbert 1976 Tup Tup Team 00:52:47
183 103 Kaźmierczak Aleksandra 1976 Biegają z Dębami 00:38:00
184 25 Kaźmierczak Patryk 1980 Koala Running Team 00:44:41
185 491 Kaźmierski Janusz 1955 DA SIĘ 00:32:16
186 447 Kiera Szymon 1976 00:24:46
187 107 Kierzek Ewa 1977 #takijestplan 00:34:21
188 304 Kierzek-Trzeciak Paulina 1979 00:27:31
189 87 Kilarska-Handke Miłosława 1976 NOMINUS 00:43:19
190 192 Kilińska Magdalena 1983 Helix pomatia 00:40:24
191 293 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 00:38:40
192 308 Klesta Rafał 1985 ATOSRUNNERS 00:33:16
193 316 Klimczyk Jarosław 1974 AleGieTer - Gniew Fiordów 00:35:13
194 519 Klimkowicz Joanna 1990 00:31:22
195 358 Kloza Grzegorz 1994 00:25:18
196 318 Kochanek Agata 1990 Kontener Formy 00:25:09
197 317 Kochanek Paweł 1990 Kontener Formy | Intel Runners 00:22:19
198 254 Kocyan Małgorzata 1959 Biegaj z Trenerami 00:42:49
199 234 Kokot Karolina 1983 00:30:01
200 492 Kolarz Katarzyna 1972 00:32:59
201 344 Komarova Uliana 1995 00:27:48
202 162 Konieczny Izabella 1978 00:31:47
203 734 Konopka Piotr 1978 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:33:50
204 511 Konwa Rafał 1977 Proservice Finteco 00:29:31
205 399 Kopacz Michał 1990 Perła Team 00:31:16
206 241 Koreciński Mirosław 1957 Psioaktywni 01:16:57
207 214 Kornatowski Robert 1986 00:27:13
208 598 Kosiorek Marcin 1987 00:35:45
209 707 Koszczoł Aleksandra 1994 00:29:32
210 604 Kowalczuk Dariusz 1985 00:26:22
211 632 Kowalczyk Grzegorz 1975 00:37:54
212 174 Kowalczyk Anna 1974 Dogoń Grodzisk Mazowiecki 00:25:30
213 493 Kowalczyk Dagmara 1980 1980 00:45:18
214 655 Kowalska Ania 1984 00:30:01
215 612 Kowalski Artur 1972 Fellowes 00:23:56
216 270 Kowalski Bartłomiej 1989 Rossbiegani 00:33:48
217 714 Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha - Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku 00:41:14
218 646 Kozaczuk-Brajerska Magda 1980 00:38:52
219 651 Kozłowska Basia 1983 00:43:44
220 583 Krasnodembska-Lange Monika 1964 00:39:47
221 242 Krawczyk-Bielecka Dagmara 1978 Szymanowski Triathlon Team 00:30:51
222 137 Krawczykiewicz Magda 1978 Żórawski Team 00:38:39
223 196 Krawczykiewicz Dorota 1983 Żórawski Team 00:34:13
224 216 Kreft Ewa 1975 Dream Tri Team 00:28:46
225 561 Kropińska Monika 1987 00:29:19
226 730 Krych Robert 1970 00:34:56
227 367 Krzemionka Daniel 1978 12BZ 00:27:14
228 125 Krzymowski Piotr 1989 Akademia Przyszłości 00:22:10
229 465 Książek Kamil 1980 00:34:13
230 621 Książek Kamil 1984 00:24:36
231 331 Książkiewicz Jacek 1979 CITY TRAIL Team 00:21:37
232 366 Kubecks Ewelina 1983 00:38:18
233 654 Kubiak Marta 1983 00:29:10
234 457 Kucharski Adam 1965 00:38:06
235 218 Kuchta Monika 1979 Flintensive Running 00:27:19
236 649 Kucia Paweł 1983 00:23:18
237 7 Kuciński Benjamin 1982 CoJaBiegne.PL / NewBalance 00:17:59
238 176 Kuder Anna 1990 00:28:13
239 177 Kuder Anna 1965 00:28:48
240 144 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ 00:31:44
241 93 Kuklisova Gabriela 1980 00:29:18
242 351 Kulikowski Paweł 1968 00:40:20
243 121 Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza 00:29:45
244 81 Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani 00:29:56
245 522 Kupibida Paweł 1982 4W-MBOT 00:30:31
246 48 Kurcz Barbara 1971 Babeczki Koszalin 00:50:45
247 517 Kurmanowska Agnieszka 1983 00:35:02
248 197 Kurta Grzegorz 1981 CS Running Team 00:23:24
249 680 Kurz Marek 1976 00:24:19
250 59 Kusal Tomasz 1995 00:21:28
251 494 Kuźniar Wojciech 1985 Dream Tri Team 00:31:34
252 56 Kwacz Małgorzata 1964 00:30:24
253 597 Kwaśniewski Benedykt 1955 ZABIEGANI Olsztyn 00:28:05
254 362 Kąkol Krzysztof 1976 00:26:05
255 187 Kąkowska Julia 1985 00:36:13
256 194 Lelito Daria 1989 LISOWISKO 00:31:38
257 260 Lesiakowski Paweł 1985 00:33:21
258 641 Lesińska Beata 1982 00:36:16
259 555 Lewicka Lena 1994 BUŁECZKA Z MASEŁKIEM 00:32:33
260 723 Lewikowska Patrycja 1978 Wieczorne Bieganie w Szczecinie 00:28:01
261 425 Lewiński Jan 1981 Podatki to kradzież 00:26:17
262 85 Limontas Dorota 1987 D27 00:35:56
263 645 Liske Dorota 1973 00:25:44
264 453 Lissewska Konstancja 1986 00:32:12
265 139 Liszewski Paweł 1990 00:35:19
266 618 Loksztejn Dominika 1998 AMAZON AFE TEAM 01:05:23
267 250 Machałek Natalia 1985 Hinata U-team 01:22:00
268 352 Maciejewski Grzegorz 1961 Hernik Team 00:29:31
269 544 Maciejewski Robert 1981 Biegam bo lubię 00:31:50
270 180 Madej Paula 1992 Loading... 00:32:53
271 181 Madej Jan 1986 Loading... 00:28:52
272 713 Maj Joanna 1985 00:31:57
273 273 Majcher Elżbieta 1984 LUKS "Boguszyce" 00:25:26
274 65 Majchrzak Maciej 1989 00:20:11
275 685 Majchrzak Justyna 1988 00:39:42
276 89 Majerczyk-Godlewska Jadwiga 1968 00:34:47
277 547 Majewska Marta 1984 Spin Force Runners 00:34:10
278 443 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 CS Group Runners Team 01:03:48
279 700 Makowska Anna 1978 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 00:35:10
280 609 Maler Władysław 1940 Reebok Run Crew 00:28:25
281 428 Malinowski Dawid 1982 00:30:09
282 221 Maluchnik Marek 1973 Blue Runner 00:23:29
283 75 Marecka Anna 1990 00:28:21
284 280 Marek Sławomir 1986 night runners 00:33:48
285 506 Markiewicz Ania 1975 00:25:35
286 613 Markiewicz Michał 1996 Brak 00:20:34
287 693 Marszałek Małgorzata 1974 00:34:41
288 288 Maruszczyk Monika 1990 00:33:33
289 113 Masłowska Barbara 1973 00:29:24
290 591 Matuszczyk Krzysztof 1975 00:28:57
291 463 Matysiak Sebastian 1982 Byle doczłapać do mety 00:26:43
292 169 Mazur-Kraweć Marta 1990 00:38:31
293 640 Maśnicki Bartosz 1995 00:22:16
294 530 Melska Karolina 1986 00:36:50
295 118 Mendel Dominika 1976 00:35:15
296 142 Mendygrał Emilia 1978 00:36:05
297 737 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet' 16 / parkrun Kościan / 12WBOT 01:09:27
298 691 Miażdżyk Daniel 1993 00:22:00
299 208 Michalik Angelika 1993 00:38:17
300 323 Michałek Krystyna 1974 Trochę Się Biega 00:27:52
301 490 Michałowski Maciej 1981 Świdnik Wysokich Lotów 00:39:14
302 602 Mikołajewicz Nikola 2000 00:26:17
303 452 Misiorek Emilia 1980 00:38:23
304 83 Misztal Monika 1971 Aktywny Lunlin 00:40:26
305 593 Mitkowski Daniel 1975 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 00:54:15
306 303 Mleczak Asia 1987 00:42:37
307 562 Morawski Konrad 1998 00:25:27
308 259 Mroczek Barbara 1986 Wiedźmy 00:34:15
309 29 Mróz Gabriela 1993 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 00:33:55
310 360 Mróz Joanna 1982 00:43:09
311 298 Mularczyk-Surdyka Agnieszka 1987 00:32:11
312 445 Mędzkiewicz Anna 1990 AleGieTer - Gniew Fiordów 00:35:13
313 315 Mędzkiewicz Michał 1989 AleGieTer - Gniew Fiordów 00:33:47
314 58 NAGÓRSKI RYSZARD 1956 00:39:54
315 119 Nadrowski Kamil 1985 Nadrowski Team 00:21:37
316 374 Nakonieczny Jacek 1989 SII RUNNING TEAM 00:29:52
317 716 Napiórkowska Anna 1979 00:25:14
318 629 Nawrocki Mateusz 1993 00:33:48
319 569 Nawrot Magdalena 1988 00:26:13
320 606 Nieczypor Roland 1956 00:29:35
321 88 Niemierski Artur 1971 00:22:46
322 297 Niemyjska Monika 1978 00:56:37
323 577 Nitecki Krzysztof 1979 Biegaj z Ursusem 00:20:42
324 650 Nowacka Marta 1990 Fabryka Nawyków 00:29:43
325 718 Nowaczyk Agata 1987 00:34:21
326 5 Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun Poznań 00:19:50
327 696 Nowak Paweł 1982 00:22:24
328 300 Nowak Paweł 1986 Land Rower Wrocław 00:21:06
329 202 Nowak Anna 1992 Husaria Race Team Szczecin 00:34:51
330 666 Nowak Łukasz 1988 Nowak Run 00:15:36
331 692 Nowak-Kasprzak Anna 1985 00:36:21
332 684 Nowosad Kamil 1991 00:39:55
333 423 OKRÓJ DAWID 1983 00:26:22
334 450 Ogrodnik Anna 1983 Zakochaj sie w bieganiu 00:37:30
335 576 Ogłoziński Michał 1992 Nordea Runners 00:25:37
336 540 Okuniewska Jolanta 1967 Fitstep Team Biskupiec 00:29:11
337 301 Olbrycht Patrycja 2001 00:50:53
338 146 Olbrycht Aleksandra 1995 00:50:38
339 236 Olczyk Katarzyna 1966 PWPW 00:39:46
340 451 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz 00:42:22
341 733 Opielak Wiktoria 2003 Szymanowski Triathlon Team 00:33:25
342 688 Orszulak Bartosz 1989 01:07:38
343 466 Ostrowska Mariola 1979 Adidas Runners Warsaw 00:29:40
344 542 Owsianik Sylwia 1974 SSW TEAM KROŚNICE 00:27:53
345 225 Ozga Anna 1993 00:33:55
346 735 Paciorek Ewa 1984 Kobieta Retro 00:25:18
347 477 Padziński Mariusz 1970 00:37:16
348 295 Pajewska Aleksandra 2002 00:26:06
349 140 Pakieła Krzysztof 1985 00:36:03
350 476 Papka Danuta 1984 00:36:54
351 154 Paprzycka Marta 1983 Night runners 00:39:15
352 464 Pasieka Tomasz 1976 00:24:18
353 319 Pasieka Magda 1981 #żółtokrólewscy b3k 00:42:30
354 320 Pastwa Katarzyna 1985 CLARIANT 00:26:36
355 128 Pawlaczyk Lukasz 1983 00:24:30
356 224 Pawlak Renata 1974 00:38:34
357 642 Pawlita Piotr 1957 Samotnik 00:26:50
358 537 Paździor Beata 1974 00:34:36
359 34 Pedziwiatr Ewa 1958 Kijowa Drużyna 00:49:14
360 580 Pepliński Piotr 1974 00:29:50
361 635 Petrycki Marcin 1977 pump!T 00:36:56
362 500 Piechota Wojciech 1974 00:30:46
363 100 Pietkun Adrian 1982 00:35:19
364 64 Pietrzak Ania 1972 00:33:05
365 639 Pikulik Natalia 1983 00:33:52
366 267 Piluś Joanna 1974 00:34:54
367 509 Pinkawa Agnieszka 1980 Giszowiec Biega Razem 00:43:04
368 345 Pirek Paweł 1955 00:38:38
369 168 Pirek Natalia 1986 FAT BAT TEAM 00:37:48
370 346 Pirek Agata 1965 00:38:38
371 26 Piórkowska Agnieszka 1978 Soleccy Biegacze 00:41:49
372 534 Podemska Patrycja 1988 Forest Gang 00:30:19
373 117 Pokorski Adam 1991 WSPR BYDGOSZCZ 00:33:40
374 53 Polańczyk Paulina 1987 00:22:53
375 96 Polewaczyk Tomasz 1991 00:18:11
376 495 Ponikwia Tomasz 1993 @biegiem_po_zdrowie 00:23:17
377 633 Potocki Marcin 1978 00:23:28
378 256 Pruszczyński Piotr 1982 00:30:31
379 485 Przybylska Jolanta 1988 00:33:36
380 72 Pytel Anna 1983 00:35:20
381 305 Pyzik Marek 1963 opel active team 00:35:57
382 86 Pyzik Tomasz 1975 Drużyna mojacukrzyca.pl 00:28:14
383 523 Pędziwiatr Joanna 1985 Są wolniejsi 00:29:54
384 732 ROKICKA LAURA 1981 UMCS BIEGA 00:29:43
385 339 ROMEJ Aleksandra 1996 CITY TRAIL TEAM 00:20:44
386 198 Raczyński Tomasz 1985 NORDEA RUNNERS 00:30:41
387 134 Rakowska Natalia 1993 00:32:15
388 698 Rasek Mariusz 1972 Robodomik 00:42:17
389 439 Ratajczak Mateusz 1995 00:23:51
390 709 Rauchfleisz Marek 2004 00:40:37
391 45 Redkiewicz Agnieszka 1983 PSYCHORUN TEAM 00:30:38
392 660 Reszka Łukasz 1981 01:08:09
393 578 Richter Dorota 1974 - 00:30:19
394 110 Robak Manuela 1989 00:32:00
395 150 Rocka Gosia 1976 00:40:46
396 636 Rokicki Jacek 1982 00:22:17
397 350 Rondio Anna 1988 00:32:45
398 648 Rorat Lena 1982 Chełm Biega 00:25:10
399 446 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run 00:29:14
400 257 Roszkowska-Kazała Małgorzata 1976 Adidas Runners Warsaw 00:56:58
401 508 Roziński Arkadiusz 1969 UKS 4 Ursus 00:24:29
402 4 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night 00:29:25
403 455 Rożyńska Monika 1992 00:41:12
404 130 Rudnicki Maciej 1985 Aspire Power Club 00:29:17
405 153 Rudźko Wojciech 1968 00:25:51
406 736 Ruszczyk Małgorzata 1982 Drużyna ML 00:27:22
407 553 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 Klinika Triathlonu 00:24:42
408 378 Rymer Wojtek 1972 własny jednoosobowy 00:22:59
409 78 Rzepecki Radek 1979 00:23:44
410 99 Rzepka Mirek 1960 00:31:59
411 24 Różańska Magdalena 1976 00:25:29
412 673 STAŃCZYK SŁAWOMIR 1988 Stargard. Ja się nie ścigam 00:29:11
413 384 STELMASZAK EWA 1979 00:34:35
414 515 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ 1956 BĘDZIN GÓRĄ 00:31:02
415 232 SZYMAŃSKA Anna 1989 00:36:20
416 619 Sadowska-Krawczenko Iwona 1967 00:23:55
417 528 Sahaj Danuta 1992 00:33:37
418 471 Semerak Dorota 1976 BSB Barczewo Biega 00:27:03
419 133 Serocki Michał 1984 00:25:31
420 560 Sierzant Magda 1995 Kobiety biegają , szymiteam 00:36:40
421 129 Sierzputowska Iwona 1971 Anin Biega 00:32:49
422 521 Skałka Adam 1970 Biegam Bo Lubię 00:26:59
423 638 Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team 00:38:13
424 195 Skoracka Anna 1992 Pro-Run Wrocław 00:30:19
425 370 Skowron Monika 1977 00:33:03
426 658 Skowrońska Katarzyna 1961 00:47:43
427 69 Skowrońska Maja 1989 Craftware Running Team 00:26:54
428 15 Skowrońska Paulina 1994 Od jutra zaczynam biegać 00:32:27
429 80 Skowrońska-Pietkun Aneta 1982 00:35:19
430 231 Skrzypczak Grzegorz 1977 Running DJ Team 00:36:29
431 91 Skubel Karolina 1984 Z miłości do zdrowia 00:25:59
432 178 Skwarło Paweł 1986 00:36:09
433 175 Skwarło Dorota 1986 00:33:36
434 729 Smarzek Tomasz 1982 mBank 00:29:01
435 314 Snopczyk Piotr 1983 00:31:32
436 543 Sobiesiak Konrad 1995 00:31:22
437 497 Sokołowska Grażyna 1981 biegiem po zdrowie 00:26:46
438 106 Sowinski Marcin 1978 00:35:18
439 708 Spikowska Monika 1981 00:30:21
440 199 Springer Krzysztof 1987 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 00:20:42
441 92 Spyra Krystyna 1963 Kijowa Drużyna 00:49:14
442 275 Stachurski Paweł 1985 00:29:41
443 279 Staniszewska Aleksandra 1988 00:51:41
444 101 Stankiewicz Izabela 1977 00:27:08
445 617 Starzyński Stefan 1968 Perfect Runner Lublin 00:27:59
446 435 Stasiak Anna 1986 SBRT Warszawa 01:03:10
447 669 Staszak Marcin 1989 Kiszol Team 00:29:11
448 311 Stepko Katarzyna 1987 00:27:35
449 664 Stokłosa Natalia 1985 00:31:29
450 164 Strep Mateusz 1994 00:25:20
451 585 Strzyżewski Maciej 1993 00:30:13
452 525 Stępień Magdalena 1982 Enter Air Runners Club 00:29:38
453 607 Stępniak Lesław 1978 00:30:41
454 727 Suchodolski Robert 1987 00:30:19
455 299 Surdyka Grzegorz 1986 00:32:09
456 188 Swiezaczynski Piotr 1983 00:42:25
457 272 Swiniarski Konrad 1991 00:38:54
458 131 Syrewicz Krzysztof 1969 LUKS KAROL KRASZEWO 00:26:40
459 634 Szafran Beata 1977 pump!T 00:39:18
460 663 Szafran Justyna 1976 pump!T 00:45:45
461 84 Szaruta Krzysztof 1967 00:29:43
462 570 Szałachowski Tomasz 1984 Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” 00:18:43
463 349 Szczepanek Łukasz 1992 Warchlaki Adelajdy 00:26:31
464 628 Szczepański Wojciech 1980 00:54:05
465 102 Szczypiński Bartosz 1979 Gentlemen 00:22:22
466 364 Szczęsna Anna 1999 Šwidnik Wysokich Lotów 00:36:17
467 223 Szleszyński Andrzej 1969 00:25:37
468 361 Szplit Agata 1988 1988 00:59:10
469 449 Sztejka Jolanta 1978 PGB Sportowa Paczka 00:29:39
470 230 Szudera Kamila 1984 00:29:40
471 478 Szukała Maciej 1984 NovemBeer Runner 00:24:06
472 340 Szulc Robert 1987 City Trail Team 00:19:55
473 160 Szulc Tomasz 1979 00:51:37
474 16 Szulc Katarzyna 1967 1967 00:31:37
475 662 Szyperski Sławomir 1972 00:50:29
476 66 Szyszka Konrad 1980 Wieczorne Bieganie w Szczecinie 00:29:40
477 574 Słomka Maciej 1985 Może i powoli, ale za to byle jak 00:27:03
478 342 Słomka Agnieszka 1989 00:50:06
479 441 TORCHALA SEBASTIAN 1977 J&Z TORCH 00:19:36
480 516 Taraszewska Paulina 1989 00:42:49
481 282 Tatarkiewicz Anna 1976 00:38:43
482 575 Telenczuk Tomasz 1975 SzybkieStopy 00:24:29
483 245 Tkaczyk-Całka Anna 1986 00:22:31
484 372 Tomaszewicz Violetta 1970 00:35:39
485 448 Tomaszewski Jordan 1985 Tri Frends 00:23:31
486 217 Trawiński Andrzej 1975 JTENDO 00:19:55
487 704 Truś Karolina 1983 00:32:00
488 371 Tuczkowska Joanna 1991 00:36:23
489 210 Turska Olga 1990 TURun 00:34:05
490 313 Twarowski Michał 1973 Jeppesen Poland 00:17:49
491 62 Urbańska Agnieszka 1980 00:35:23
492 668 Waberska Beata 1972 00:32:57
493 572 Wachowiak Bernadeta 1985 00:44:06
494 167 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 00:19:14
495 54 Walenczak Waldemar 1978 00:27:21
496 683 Walentynowicz Sandra 1999 Pruszcz Biega 00:33:19
497 679 Walentynowicz Aneta 1977 LOTOS Running Team / Pruszcz Biega 00:30:22
498 637 Waraksa Tomasz 1986 Vege Runners 00:36:05
499 296 Wasztyl Michał 1989 Zone3Team / Witkowo biega 00:23:07
500 165 Wawrocki Sebastian 1991 00:30:01
501 47 Wawryniuk Emilia 1997 00:39:43
502 717 Wawrzonkowska Mirosława 1971 00:51:17
503 263 Wiecha Małgorzata 1970 00:35:41
504 265 Wiecha Mariusz 1969 01:11:53
505 266 Wiecha Dominika 1998 UKS Orientuś Łódź 00:19:38
506 599 Wieczorek Igor 1994 00:34:48
507 264 Wierchoła Joanna 1958 a 00:35:45
508 394 Wilk - Snopczyk Aleksandra 1982 00:26:47
509 514 Wilmowicz Michał 1989 Pszczółkowski Team 00:21:25
510 486 Winkiel Alan 1995 DKMS 00:29:00
511 27 Winkler Mirosława 1985 00:44:54
512 41 Witczak Dorota 1968 Runner's Power 00:40:29
513 564 Witek-Kondrat Anna 1974 00:33:18
514 284 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Piekielnie Zgrani 00:34:15
515 665 Wiącek Piotr 1962 00:30:54
516 228 Wiśniewska Wiktoria 1992 01:10:50
517 456 Wiśniewska Ewa 1968 00:38:06
518 536 Wiśniewska Kornelia 1974 Zabiegane Dwie 00:36:19
519 460 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins 00:40:02
520 538 Wiśniewski Leszek 1984 00:27:17
521 720 Wojas Jakub 1987 00:27:48
522 667 Wojtynek Przemysław 1969 MOGŁO BYĆ GORZEJ 00:22:55
523 677 Wolant Wiktoria 1995 00:33:07
524 145 Wołowiec Zofia 1978 00:31:12
525 472 Woźniak Aleksandra 1991 00:34:30
526 503 Woźniak Karolina 1995 Sobczyk Team/MKS Siechnice 00:27:58
527 724 Woźniak Konrad 1984 00:29:34
528 251 Woźniak Barbara 1955 00:39:21
529 312 Wrobel Jolanta 1977 Jeppesen 00:34:23
530 36 Wróbel Joanna 1991 00:35:27
531 608 Wyrwisz Damian 1977 intrograf team 00:43:21
532 480 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 00:30:14
533 526 Wyskida Katarzyna 1986 00:46:43
534 670 Wysocka Martyna 1991 Drużyna ML 00:26:20
535 67 Wójcik Tomasz 1971 00:30:05
536 63 Wójcik Anna 1981 00:32:21
537 440 Wójcik Damian 1986 00:26:34
538 614 Wójtowicz Przemysław 1984 OSP Wzgórze 00:50:25
539 393 Włodarczyk Joanna 1982 Wataha - łączy nas bieganie 00:41:19
540 377 Włodarczyk Wojciech 1964 Czarne Stopy 00:20:35
541 657 Zagórska Agnieszka 1975 00:29:52
542 46 Zakrzewski Adam 1995 00:38:30
543 190 Zawadzka Magdalena 1989 00:37:48
544 438 Zawadzka-Jurochnik Justyna 1981 00:45:09
545 348 Zawadzki Michał 1977 00:29:44
546 258 Zawartko Magdalena 1978 01:06:37
547 249 Zienkowicz Agnieszka 1986 00:33:41
548 545 Ziąbka Adam 1995 00:41:24
549 615 Zięba Emil 1974 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:25:36
550 229 Zwierzański Paweł 1976 Stay Insane 00:30:26
551 541 Zych Tomasz 1991 12tri.pl 00:24:53
552 566 kreński tomasz 1977 TEAMOCHAL 00:24:31
553 193 nalepko rafał 1982 00:29:07
554 191 nalepko kataryzna 1980 00:29:07
555 461 pestka anna 1983 00:31:00
556 647 szypulski Kazimierz 1957 00:24:27
557 661 wolff marcin 1969 Mteam 00:54:30
558 474 ŁOBACZUK MARIUSZ 1975 CHEŁM BIEGA 00:19:21
559 184 Łabenda Piotr 1970 Terenowa Masakra Team 00:28:19
560 381 Ławeczko Radosław 1997 Zadyszka Oświęcim 00:20:47
561 79 Łazarska Joanna 1987 00:38:11
562 504 Łowicki Michał 1995 00:23:37
563 212 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS 00:27:59
564 211 Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna 00:22:03
565 354 Świderek Dorota 1991 PZU SPORT TEAM 00:32:14
566 502 Świeżaczyński Jacek 1993 00:56:49
567 524 Świtalska Edyta 1977 00:32:51
568 74 ŻYDEK MAŁGORZATA 1988 ACTIVE EAGLES PRO 00:36:17
569 141 Żurawski Michał 1976 run LOTTO-Bydgostia 00:38:54
570 277 Żydek Katarzyna 1992 00:39:08
571 535 Żółkowski Rafał 1984 01:01:31
572 706 Żółtowski Tomasz 1974 00:30:25