CITY TRAIL onTour - wirtualnie | Junior
13.07.2020, 00:00
Dystans: 0.3 km | 0.6 km | 1 km | 2 km

Kategorie wiekowe:

D0 - ok. 300 m D0 – ok. 300 m D1 - ok. 300 m D1 – ok. 300 m D2 - ok. 600 m D2 – ok. 600 m D3 - ok. 1 km D3 - ok. 1 km D4 - ok. 2 km D4 - ok. 2 km Wyniki zawodników zapisanych na wydarzenie
L.p. Nr Nazwisko Imię Rocznik Klub Wynik
1 440 Andryszczak Adrian 2018 00:03:03
2 466 Antczak Mateusz 2010 00:04:34
3 465 Antczak Alicja 2012 00:03:05
4 550 Antoniak Krzysztof 2016 Multibond 00:02:21
5 549 Antoniak Zuzanna 2014 Multibond 00:01:52
6 543 BIAŁEK ALEKSANDRA 2008 SP Osielsko 00:05:12
7 542 BIAŁEK MARCIN 2006 SP Osielsko 00:11:14
8 544 BIAŁEK MATEUSZ 2017 00:02:50
9 331 Bartkowska Roksana 2012 SP.16 BYDGOSZCZ 00:05:46
10 332 Bartkowski Wiktor 2012 SP.16 BYDGOSZCZ 00:05:29
11 486 Basiaga Jakub 2011 00:02:49
12 383 Berkowski Tadeusz 2005 Positive Nordic Walking Team 01:14:49
13 110 Biskupski Kacper 2013 00:01:40
14 425 Biłoszewska Konstancja 2010 00:05:42
15 428 Boratyńska Kasia 2019 Wosiek Team 00:05:37
16 526 Chrząścik Wojciech 2014 00:02:04
17 483 DERESZEWSKI SZYMON 2016 ZABIEGANY WOŁOMIN 00:02:27
18 314 Dancewicz Milena 2009 Sp8 00:05:06
19 403 Dering Wojciech 2012 Bydgoskie Żółwie 00:24:44
20 548 Drozdowski Wiktor 2009 DROZDY BIEGAJĄ 00:07:25
21 553 Fetliński Witold 2014 Husaria Race Team 00:02:24
22 409 Filipowski Tymoteusz 2017 FehlauRunTeam 00:02:28
23 540 Gonerko Mikołaj 2009 00:05:05
24 539 Gonerko Mateusz 2007 00:10:26
25 80 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 00:02:01
26 556 Hudowski Jacek 2007 00:13:48
27 519 Jarosz Jan 2008 Yarosh Team 00:04:16
28 520 Jarosz Maria 2008 YAROSH TEAM 00:04:47
29 161 Job Tomasz 2011 00:03:04
30 224 Job Ania 2005 00:13:57
31 231 Kabała Zofia 2007 00:11:02
32 232 Kabała Hanna 2009 SP3 Wrocław 00:04:41
33 311 Kaniewski Filip 2008 Pszczółkowski Team 00:04:58
34 418 Kazimierczak Michał 2011 00:04:59
35 77 Kierzek Igor 2007 #happyrunners 00:05:53
36 559 Kosicka Wiktoria 2015 00:01:52
37 141 Kowalczyk Maciej 2014 Mamo, gdzie meta 00:01:58
38 142 Kowalczyk Wojtek 2012 Mamo, gdzie meta 00:03:57
39 512 Kozłowska Agata 2015 Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 00:01:43
40 511 Kozłowska Maja 2012 SP Strzeszkowice Duże 00:02:53
41 207 Kozłowski Filip 2009 00:04:43
42 98 Kołatka Aleksandra 2016 00:02:29
43 99 Krysztul Julia 2013 Junior Academy 00:02:34
44 444 Książek Kacper 2013 MOS Sosnowiec 00:05:11
45 443 Książek Jakub 2010 MOS Sosnowiec 00:05:11
46 445 Książek Piotr 2016 MOS Sosnowiec 00:05:11
47 527 Książek Hubert 2012 00:02:05
48 528 Książek Igor 2015 00:02:38
49 423 Kukieła Matylda 2009 Rozbiegany Fun Club Karolinki i Matyldki K. 00:06:20
50 59 Kuźniarska Milena 2017 00:02:33
51 58 Kuźniarska Julianna 2011 00:03:00
52 494 Maciejewska Maja 2013 - 00:16:03
53 260 Maciejewski Jan 2011 00:06:04
54 137 Madej Hela 2013 Biegam bo chudnę 00:01:19
55 413 Magdoń Jan 2008 HACHI JUDO 00:06:02
56 263 Minkiewicz Borys 2013 00:01:43
57 497 Najdzion Karol 2017 00:01:58
58 156 Nalepko PAWEŁ 2011 00:15:46
59 537 Nowacka Oliwia 2017 Fabryka Nawyków 00:02:45
60 434 Pasieka Rafał 2017 00:03:33
61 488 Piekara Zosia 2015 00:02:23
62 473 Pikulik Gabrysia 2013 00:02:20
63 312 Pliszka Maja 2013 Pliszka Biega 00:02:08
64 313 Pliszka Basia 2017 Pliszka Biega 00:02:08
65 504 Poniewiera Maksymilian 2016 00:02:07
66 531 Potocki Maciej 2012 00:04:05
67 551 Rekus Zuzanna 2010 00:17:48
68 480 Rura Antek 2011 GKS Tarnovia 00:02:38
69 306 Rymer Szymon 2005 brak 00:10:25
70 406 Rzempowski Nikodem 2011 00:03:41
71 270 Skwarcz Hania 2015 00:01:56
72 269 Skwarcz Staś 2014 00:01:39
73 508 Targońska Vanessa 2013 00:01:10
74 437 Uranga Lukomski Léa 2016 00:02:52
75 387 WITOSŁAWSKA Weronika 2011 00:02:18
76 491 Walentynowicz Lena 2009 Pruszcz Biega 00:05:09
77 64 White Ewelinka 2012 00:01:29
78 63 White Marshall 2010 00:03:21
79 330 Wojtynek Cyryl 2010 MOGŁO BYĆ GORZEJ 00:04:44
80 78 Wójcik Piotr 2008 00:06:16
81 79 Wójcik Mikołaj 2013 00:02:12
82 369 Zaborowski Marek 2012 SP 31 Bydgoszcz 00:04:31
83 424 Ziendara Franciszek 2008 00:05:37
84 327 Świątczak Weronika 2015 Korona Pabianice 00:02:07
85 147 Żemojdzin Mikołaj 2011 CKS Szczecin 00:02:34
86 146 Żemojdzin Wiktoria 2008 CKS Szczecin 00:05:04